SN65HVD70D
型號描述:
1/1 Transceiver Full RS422, RS485 14-SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
型號:
SN65HVD70D
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Transceiver
Protocol
RS422, RS485
Number of Drivers/Receivers
1/1
Duplex
Full
Receiver Hysteresis
70 mV
Data Rate
400kbps
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)