OPA4343UA/2K5
型號描述:
CMOS Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
型號:
OPA4343UA/2K5
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Slew Rate
6V/µs
Gain Bandwidth Product
5.5 MHz
Voltage - Input Offset
2 mV
Current - Supply
850µA (x4 Channels)
Current - Output / Channel
50 mA
Voltage - Supply Span (Min)
2.5 V
Voltage - Supply Span (Max)
5.5 V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Package / Case
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)