OPA4340UA/2K5G4
- 型號描述:
CMOS Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
- 型號:
- OPA4340UA/2K5G4
- 交期:
- 5-8工作天
- Package / Case
- 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Slew Rate
- 6V/µs
- Gain Bandwidth Product
- 5.5 MHz
- Supplier Device Package
- 14-SOIC
- Current - Output / Channel
- 50 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 2.5 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 5.5 V