首頁 > Texas Instruments代理商 > OPA4340UA/2K5G4
影像僅供參考,以產品規格為準
OPA4340UA/2K5G4
型號描述:
CMOS Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
運算放大器 - 運放器 Single-Supply Rail-t o-Rail ALT 595-OPA4340UA/2K5
型號:
OPA4340UA/2K5G4
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:2500 倍增量:2500
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply
750µA (x4 Channels)
Slew Rate
6V/µs
Gain Bandwidth Product
5.5 MHz
Voltage - Input Offset
150 µV
Supplier Device Package
14-SOIC
Current - Output / Channel
50 mA
Voltage - Supply Span (Min)
2.5 V
Voltage - Supply Span (Max)
5.5 V