OPA4340EA/2K5G4
- 型號描述:
CMOS Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP
運算放大器 - 運放器 Single-Supply Rail-t o-Rail ALT 595-OPA4340EA/2K5
- 型號:
- OPA4340EA/2K5G4
- 品牌:
- Texas Instruments
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Package / Case
- 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Slew Rate
- 6V/µs
- Gain Bandwidth Product
- 5.5 MHz
- Supplier Device Package
- 16-SSOP
- Current - Output / Channel
- 50 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 2.5 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 5.5 V