首頁 > Texas Instruments代理商 > OPA2343UA/2K5G4
影像僅供參考,以產品規格為準
OPA2343UA/2K5G4
型號描述:
CMOS Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
型號:
OPA2343UA/2K5G4
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply
850µA (x2 Channels)
Slew Rate
6V/µs
Gain Bandwidth Product
5.5 MHz
Voltage - Input Offset
2 mV
Supplier Device Package
8-SOIC
Current - Output / Channel
50 mA
Voltage - Supply Span (Min)
2.5 V
Voltage - Supply Span (Max)
5.5 V