OPA2340UA/2K5
- 型號描述:
CMOS Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
- 型號:
- OPA2340UA/2K5
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Slew Rate
- 6V/µs
- Gain Bandwidth Product
- 5.5 MHz
- Voltage - Input Offset
- 150 µV
- Current - Supply
- 750µA (x2 Channels)
- Current - Output / Channel
- 50 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 2.5 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 5.5 V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)