OPA2180IDGKR
- 型號描述:
Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
運算放大器 - 運放器 Lo Noise RL-RL Outpt 36V 0-Drift Op Amp A 595-OPA2180IDGK
- 型號:
- OPA2180IDGKR
- 品牌:
- Texas Instruments
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Amplifier Type
- Zero-Drift
- Number of Circuits
- 2
- Output Type
- Rail-to-Rail
- Slew Rate
- 0.8V/µs
- Gain Bandwidth Product
- 2 MHz
- Current - Input Bias
- 250 pA
- Voltage - Input Offset
- 15 µV
- Current - Supply
- 450µA (x2 Channels)
- Current - Output / Channel
- 18 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 4.5 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 36 V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)