OPA137UA/2K5
- 型號描述:
J-FET Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
- 型號:
- OPA137UA/2K5
- 品牌:
- Texas Instruments
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
數量:
- Amplifier Type
- J-FET
- Number of Circuits
- Output Type
- Slew Rate
- 3.5V/µs
- Gain Bandwidth Product
- 1 MHz
- Current - Input Bias
- 5 pA
- Voltage - Input Offset
- 2.5 mV
- Current - Supply
- 220µA
- Current - Output / Channel
- 60 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 4.5 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 36 V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)