INA326EA/250
- 型號描述:
Instrumentation Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
- 型號:
- INA326EA/250
- 品牌:
- Texas Instruments
數量:
- Amplifier Type
- Instrumentation
- Number of Circuits
- Output Type
- Rail-to-Rail
- Slew Rate
- -3db Bandwidth
- 1 kHz
- Current - Input Bias
- 200 pA
- Voltage - Input Offset
- 20 µV
- Current - Supply
- 2.4mA
- Current - Output / Channel
- 25 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 2.7 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 5.5 V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)