CD74HC4053M96
- 型號描述:
3 Circuit IC Switch 2:1 130Ohm 16-SOIC
IC SWITCH SPDT X 3 130OHM 16SOIC
- 型號:
- CD74HC4053M96
- 2500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)
- On-State Resistance (Max)
- 130Ohm
- -3db Bandwidth
- 200MHz
- Supplier Device Package
- 16-SOIC
- Voltage - Supply, Single (V+)
- 2V ~ 6V
- Voltage - Supply, Dual (V±)
- ±1V ~ 5V
- Charge Injection
- Crosstalk
- Switch Circuit
- SPDT
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit
- 2:1
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
- 5Ohm
- Switch Time (Ton, Toff) (Max)
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
- 8pF