CD74HC123M96
型號描述:
Monostable Multivibrator 25 ns 16-SOIC
單穩多頻振盪器 Dual Retrig Mono A 5 95-CD74HC123M A 595 A 595-CD74HC123M
型號:
CD74HC123M96
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Logic Type
Monostable
Independent Circuits
2
Schmitt Trigger Input
No
Propagation Delay
25 ns
Current - Output High, Low
5.2mA, 5.2mA
Voltage - Supply
2 V ~ 6 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)