首頁 > Texas Instruments代理商 > 74LVC1G175DBVRG4
影像僅供參考,以產品規格為準
74LVC1G175DBVRG4
型號描述:
Flip Flop 1 Element D-Type 1 Bit Positive Edge SOT-23-6
IC FF D-TYPE SGL 1-BIT SOT-23-6
型號:
74LVC1G175DBVRG4
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:9000 倍增量:1
Function
Reset
Type
D-Type
Output Type
Non-Inverted
Number of Elements
1
Number of Bits per Element
1
Clock Frequency
175 MHz
Max Propagation Delay @ V, Max CL
4ns @ 5V, 50pF
Trigger Type
Positive Edge
Current - Output High, Low
32mA, 32mA
Voltage - Supply
1.65V ~ 5.5V
Current - Quiescent (Iq)
10 µA
Input Capacitance
3 pF
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)