XY2CE1A250
型號描述:
型號:
XY2CE1A250
品牌:
Telemecanique Sensors
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Circuit
DPST-NO/NC
Switch Function
On-Off, Off-On
Current Rating (Amps)
3A (AC), 270mA (DC)
Voltage Rating - AC
240V
Voltage Rating - DC
250V
Maximum Cable Length
70m
Features
Push Button Emergency Stop Switch
Operating Force
Ingress Protection
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature
-25°C ~ 70°C