首頁 > Techflex代理商 > CCF0.25TB100
影像僅供參考,以產品規格為準
CCF0.25TB100
型號描述:
Sleeve X 100' (30.48m) Black, White
EXPAND SLEEV 1/4"X100' BLK/WHT
型號:
CCF0.25TB100
品牌:
Techflex
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Sleeve
Type Attributes
Expandable
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.250" (6.35mm)
Diameter - Inside, Expanded
0.438" (11.13mm)
Diameter - Outside, Non-Expanded
Material
Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Color
Black, White
Length
100' (30.48m)
Wall Thickness
0.024" (0.61mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C