EPM2405SJ
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 500mA 110V - 450V Input
- 型號:
- EPM2405SJ
- 品牌:
- Tamura
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Type
- Isolated Module
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 110V
- Voltage - Input (Max)
- 450V
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Current - Output (Max)
- 500mA
- Power (Watts)
- 12 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- OCP, OTP, OVP
- Operating Temperature
- -20°C ~ 80°C
- Efficiency
- 80%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 14-DIP Module
- Size / Dimension
- 1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm)