EPM2405SJ
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 500mA 110V - 450V Input
型號:
EPM2405SJ
品牌:
Tamura Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:10 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
110V
Voltage - Input (Max)
450V
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
500mA
Power (Watts)
12 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
OCP, OTP, OVP
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C
Efficiency
80%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
14-DIP Module
Size / Dimension
1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm)