NRH3012T150MN
- 型號描述:
15 μH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 570 mA 540mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 570MA 540 MOHM
- 型號:
- NRH3012T150MN
- 品牌:
- Taiyo Yuden
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Inductance
- 15 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 570 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 530mA
- Shielding
- Semi-Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 540mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 26MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -25°C ~ 120°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)