NR3015T220M
- 型號描述:
22 μH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 470 mA 624mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 470MA 624 MOHM
- 型號:
- NR3015T220M
- 品牌:
- Taiyo Yuden
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -25°C ~ 120°C
- DC Resistance (DCR)
- 624mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 20MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 470mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 470 mA