HK06033N9S-T
- 型號描述:
3.9 nH Unshielded Multilayer Inductor 300 mA 270mOhm Max 0201 (0603 Metric)
- 型號:
- HK06033N9S-T
- 品牌:
- Taiyo Yuden
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±0.3nH
- Package / Case
- 0201 (0603 Metric)
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Unshielded
- Type
- Multilayer
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 270mOhm Max
- Q @ Freq
- 5 @ 100MHz
- Frequency - Self Resonant
- 6GHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 MHz
- Supplier Device Package
- 0201 (0603 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.013" (0.33mm)
- Inductance
- 3.9 nH
- Current Rating (Amps)
- 300 mA