首頁 > Taiyo Yuden代理商 > CBC3225T470MR
影像僅供參考,以產品規格為準
CBC3225T470MR
型號描述:
47 μH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 480 mA 871mOhm Max 1210 (3225 Metric)
型號:
CBC3225T470MR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Inductance
47 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
480 mA
Current - Saturation (Isat)
390mA
Shielding
Semi-Shielded
DC Resistance (DCR)
871mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
10MHz
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.106" (2.70mm)