CBC3225T220KR
- 型號描述:
22 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 780 mA 351mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 22UH 780MA 351MOHM SMD
- 型號:
- CBC3225T220KR
- 品牌:
- Taiyo Yuden
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Shielding
- Unshielded
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 351mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 17MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 620mA
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Height - Seated (Max)
- 0.106" (2.70mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 780 mA