SMF36AHRVG
- 型號描述:
58.1V Clamp 3.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123W
- 型號:
- SMF36AHRVG
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:12000
倍增量:1
價格:
- Package / Case
- SOD-123W
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V
- Supplier Device Package
- SOD-123W
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 58.1V
- Power - Peak Pulse
- 200W