SMBJ15CA R5G
- 型號描述:
24.4V Clamp 25.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 600W, 17.6V, 5%, Bidirectional, TVS
- 型號:
- SMBJ15CA R5G
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3400
數量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 25.1A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Supplier Device Package
- DO-214AA (SMB)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 24.4V
- Power - Peak Pulse
- 600W