SMBJ15AH
型號描述:
24.4V Clamp 25.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
型號:
SMBJ15AH
品牌:
Taiwan Semiconductor Corporation
原廠包裝量:
起訂量:6000 倍增量:1
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
24.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMBJ)
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24.4V
Power - Peak Pulse
600W