SMBJ12AH
- 型號描述:
19.9V Clamp 31A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
- 型號:
- SMBJ12AH
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 30.2A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V
- Supplier Device Package
- DO-214AA (SMBJ)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 19.9V
- Power - Peak Pulse
- 600W