PGSMAJ30AHR3G
- 型號描述:
48.4V Clamp 8.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
- 型號:
- PGSMAJ30AHR3G
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 48.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 8.3A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)