首頁 > Taitien代理商 > OCETGLJANF-26.000000
影像僅供參考,以產品規格為準
OCETGLJANF-26.000000
型號描述:
26 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
型號:
OCETGLJANF-26.000000
品牌:
Taitien
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
26 MHz
Function
Enable/Disable
Output
CMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
10mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)