首頁 > TXC Corporation代理商 > 7N-12.800MBP-T
影像僅供參考,以產品規格為準
7N-12.800MBP-T
型號描述:
TCXO 振盪器 12.800MHz SMD Temperature Compensated Crystal Oscillator 7.0 x 5.0 x 2.0mm
型號:
7N-12.800MBP-T
品牌:
TXC Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1000
Base Resonator
Crystal
Type
TCXO
Frequency
12.8 MHz
Function
Enable/Disable
Output
CMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±280ppb
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
10mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
10-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)