7M-12.000MEEQ-T
- 型號描述:
12 MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
- 型號:
- 7M-12.000MEEQ-T
- Frequency
- 12 MHz
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 10pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)