X4C45K1-03SR1
型號描述:
RF Directional Coupler LTE 3.6GHz ~ 5.1GHz 30dB 10W 1210 (3225 Metric)
5G HYBRID COUPLER 3DB
型號:
X4C45K1-03SR1
品牌:
TTM Technologies, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Coupler Type
Standard
Frequency
3.6GHz ~ 5.1GHz
Coupling Factor
30dB
Applications
LTE
Insertion Loss
0.25dB
Power - Max
10W