X3C25F1-03S
型號描述:
RF Directional Coupler General Purpose 2.3GHz ~ 2.7GHz 25W 4-SMD, No Lead
RF DIR COUPLER 2.3GHZ-2.7GHZ SMD
型號:
X3C25F1-03S
品牌:
TTM Technologies, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Frequency
2.3GHz ~ 2.7GHz
Insertion Loss
0.2dB
Applications
General Purpose
Power - Max
25W