E125N50X4
型號描述:
50 Ohms ±2% 125W Chip Resistor RF, High Frequency Thick Film
RES SMD 50 OHM 2% 125W
型號:
E125N50X4
品牌:
TTM Technologies, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Power (Watts)
125W
Tolerance
±2%
Features
RF, High Frequency
Package / Case
Temperature Coefficient
Size / Dimension
0.250" L x 0.250" W (6.35mm x 6.35mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Number of Terminations
1
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Failure Rate
Resistance
50 Ohms