C8A50Z4B
型號描述:
RF IC Termination DCS, GSM, PCS 0Hz ~ 6GHz SMD
TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
型號:
C8A50Z4B
品牌:
TTM Technologies, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Mounting Type
Surface Mount
Function
Termination
Frequency
0Hz ~ 6GHz