C100N50Z4A
- 型號描述:
RF Attenuators 0 Hz ~ 4 GHz 50 Ohms 100W Nonstandard SMD
RF ATTENUATOR 50OHM
- 型號:
- C100N50Z4A
- 品牌:
- TTM Technologies, Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 100W
- Package / Case
- Nonstandard SMD
- Attenuation Value
- Impedance
- 50 Ohms
- Frequency Range
- 0 Hz ~ 4 GHz