250-100RM-S
- 型號描述:
RF Attenuators 0 Hz ~ 2 GHz 100 Ohms 250W
高頻/RF電阻
- 型號:
- 250-100RM-S
- 品牌:
- TTM Technologies
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 50
數量:
- Attenuation Value
- Frequency Range
- 0 Hz ~ 2 GHz
- Power (Watts)
- 250W
- Impedance
- 100 Ohms