PS100-2B1BR100K
- 型號描述:
100 kOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type
SLIDE POT 100K OHM 0.25W TOP
- 型號:
- PS100-2B1BR100K
- 品牌:
- TT Electronics/BI
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 240
- Resistance
- 100 kOhms
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±20%
- Adjustment Type
- Top
- Fader Type
- Dual
- Travel Range
- 100mm
- Size / Dimension
- Rectangular - 5.039" L x 0.630" W x 0.315" H (128.00mm x 16.00mm x 8.00mm)