OPR5005TR
型號描述:
Reflective Optical Sensor 0.050" (1.27mm) 4-SMD, No Lead
SENSOR REFLECTIVE
型號:
OPR5005TR
品牌:
TT Electronics/Optek Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Output Type
Phototransistor
Sensing Distance
0.050" (1.27mm)
Sensing Method
Reflective
Mounting Type
Surface Mount
Response Time
Current - Collector (Ic) (Max)
25 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
30 V
Current - DC Forward (If) (Max)
50 mA