OPB350W250Z
- 型號描述:
Optical Sensor Liquid 0.250" (6.35mm) Phototransistor Module, Pre-Wired
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
- 型號:
- OPB350W250Z
- 品牌:
- TT Electronics/Optek Technology
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Module, Pre-Wired
- Sensing Distance
- 0.250" (6.35mm)
- Sensing Method
- Liquid
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Output Configuration
- Phototransistor
- Response Time
- Current - Collector (Ic) (Max)
- 50 mA
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
- 30 V
- Current - DC Forward (If) (Max)
- 50 mA