VERSAFLEX-50-0-SP
- 型號描述:
Sleeve X 492' (150.00m) Black
EXPAND SLEEVE 1.969" X 492' BLK
- 型號:
- VERSAFLEX-50-0-SP
- Features
- Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
- Material
- Polyester (PES)
- Length
- 3.28' (1.00m)
- Type
- Sleeve
- Width
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C
- Material Flammability Rating
- Type Attributes
- Expandable
- Liquid Protection
- Environment Protection
- Heat Protection
- Abrasion Protection
- Abrasion and Cut Resistant
- Wall Thickness
- Diameter - Inside, Non-Expanded
- 1.969" (50.00mm)
- Diameter - Inside, Expanded
- 2.362" (60.00mm)