VERSAFLEX-50-0-SP
型號描述:
Sleeve X 492' (150.00m) Black
EXPAND SLEEVE 1.969" X 492' BLK
型號:
VERSAFLEX-50-0-SP
品牌:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:150 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
Color
Black
Material
Polyester (PES)
Length
3.28' (1.00m)
Type
Sleeve
Width
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C
Material Flammability Rating
Type Attributes
Expandable
Liquid Protection
Environment Protection
Heat Protection
Abrasion Protection
Abrasion and Cut Resistant
Wall Thickness
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.969" (50.00mm)
Diameter - Inside, Expanded
2.362" (60.00mm)