VERSAFIT-1/8-0-40MM
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.135" (3.43mm) 2 to 1 Black 0.131' (40.00mm, 1.57")
VERSAFIT-1/8-0-40MM
- 型號:
- VERSAFIT-1/8-0-40MM
- 品牌:
- TE Connectivity AMP Connectors
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Length
- 0.131' (40.00mm, 1.57")
- Operating Temperature
- -55°C ~ 135°C
- Inner Diameter - Supplied
- 0.135" (3.43mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.062" (1.57mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.006" (0.15mm)
- Shrink Temperature
- 70°C
- Grade
- Storage/Refrigeration Temperature
- 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)