VERSAFIT-1/8-0-102MM
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.135" (3.43mm) 2 to 1 Black 0.334' (102.00mm, 4.02")
HEATSHRINK 0.135" X 0.334' BLACK
- 型號:
- VERSAFIT-1/8-0-102MM
- 品牌:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Length
- 0.334' (102.00mm, 4.02")
- Inner Diameter - Supplied
- 0.135" (3.43mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.062" (1.57mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.020" (0.51mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 135°C
- Shrink Temperature
- 70°C
- Storage/Refrigeration Temperature
- 65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C)