首頁 > TE Connectivity代理商 > V23047-A1110-A501
影像僅供參考,以產品規格為準
V23047-A1110-A501
型號描述:
Safety Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Through Hole
型號:
V23047-A1110-A501
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:20 倍增量:1
Mounting Type
Through Hole
Coil Voltage
110VDC
Contact Form
DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current)
6 A
Switching Voltage
400VAC - Max
Features
Sealed - Fully
Termination Style
PC Pin
Must Operate Voltage
82.5 VDC
Must Release Voltage
11 VDC
Operating Temperature
-25°C ~ 70°C