V23047-A1110-A501
- 型號描述:
Safety Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Through Hole
RELAY SAFETY DPDT 6A 110V
- 型號:
- V23047-A1110-A501
- 品牌:
- TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
數量:
- Mounting Type
- Through Hole
- Coil Voltage
- 110VDC
- Contact Form
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating (Current)
- 6 A
- Switching Voltage
- 400VAC - Max
- Features
- Sealed - Fully
- Termination Style
- PC Pin
- Must Operate Voltage
- 82.5 VDC
- Must Release Voltage
- 11 VDC
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C