TLRP3A30DR100FTE
- 型號描述:
100 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
RES 0.1 OHM 1% 3W 2512
- 型號:
- TLRP3A30DR100FTE
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
數量:
- Resistance
- 100 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 3W
- Composition
- Metal Element
- Features
- Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 170°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)