TLRP3A30CR200FTE
型號描述:
200 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
RES 0.2 OHM 1% 3W 2512
型號:
TLRP3A30CR200FTE
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
3W
Tolerance
±1%
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition
Metal Element
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Failure Rate
Resistance
200 mOhms