TE2000B33RJ
型號描述:
33 Ohms ±5% 2000W Wirewound Chassis Mount Resistor
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 2000W
型號:
TE2000B33RJ
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
33 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
2000W
Composition
Wirewound
Temperature Coefficient
±440ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Features
Flame Proof, Safety
Coating, Housing Type
Silicone Coated
Mounting Feature
Brackets
Size / Dimension
2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)