TAT-125-3/16-0-1.5IN
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.187" (4.75mm) 2 to 1 Black 0.125' (38.10mm, 1.50")
HEAT SHRINK TUBING
- 型號:
- TAT-125-3/16-0-1.5IN
- Length
- 0.125' (38.10mm, 1.50")
- Inner Diameter - Supplied
- 0.187" (4.75mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.093" (2.36mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.028" (0.71mm)
- Material
- Polyolefin
- Features
- Adhesive Lined
- Operating Temperature
- -55°C ~ 110°C
- Shrink Temperature
- 95°C
- Storage/Refrigeration Temperature
- 65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C)