TAT-125-1/8-0-STK
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.125" (3.18mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)
HEATSHRINK DUAL 3.2X1220MM BLK
- 型號:
- TAT-125-1/8-0-STK
- 品牌:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
數量:
- Length
- 4.00' (1.22m)
- Inner Diameter - Supplied
- 0.125" (3.18mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.062" (1.57mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.027" (0.69mm)
- Material
- Polyolefin (PO)
- Features
- Adhesive Lined, Flame Retardant
- Operating Temperature
- -55°C ~ 110°C
- Shrink Temperature
- 95°C
- Storage/Refrigeration Temperature
- 65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C)